Biyografi

Berat Hekim Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri? Evli mi?

Berat Hekim kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berat Hekim’den söz edeceğiz.

Berat Hekim Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Senarist

Berat Hekim, dizi ve film oyuncusudur. Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. 2020’de ”Sen Önemlisin” ve ”Petrol Sevdası” isimli oyunlarda rol alan Berat Hekim, sonrasında 2022 yılında Brothers: Hurdalık oyununun senaristliğini yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berat Hekim, oyunculuk ve senaristlik çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve senarist Berat Hekim hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 4 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds