Spor

Beşiktaş’ın Şampiyonluk Yarışındaki Hali

Biz vazifeye başladığımızda Utku kadrodaydı. Ersin’i ise biz A ekibe aldık. Beşiktaş’ın şampiyonluk yarışındaki hali düşünülürse kalan 8 maçta üzerlerinde son derece çok baskı da olmayacak. Bu hal onlar amacıyla normal olarak bir avantaj. Fırsat verilirse ikisinin de iyi bölgelere geleceğine inanıyorum. Vatanımızda, Avrupa’daki iyi kaleciler kadar yetenekli kaleciler var yeter ki şans bulsunlar. Bunun beraberinde onlara vakit vermek ve sabretmek lüzumlu” ifadelerini kullandı. Tecrübeli Alıştırmacı, “İki sezonda yenilen gollere bakılmış bulunduğu detaylar betluxor sitesinde vakit faturayı bir tek ona kesmemek gerek. Medipol Başakşehir’de bulunduğumuz dönemlerde en az gol yiyen takımlardan biriydik. Peki bu bir tek kaleci başarısı mı? 

Hayır! Ekip savunmasının da son derece önemli seviyesi var. Karius’un yediği gollerde ekip halinde sorunlar oldu. Liverpool benzer biçimde bir takıma transfer olmuş kaleciden bahsediyoruz” diye konuştu. Beşiktaş’ta çalışırken Loris Karius’un da hocalığını icra eden Haluk Güngör, Alman file bekçisinin iddia edilmiş bulunduğu benzer biçimde fena bir kaleci olmadığını açıkladı. Bu vakitcin sporcuların performanslarını negatif etkilediğini altını çizen Ayça, “Her spor branşı amacıyla natürel ki zor bir proses ancak biz ekip sporu yaptığımızdan düzgüsel şartlarda salonda hep eş güdümlü antrenman yapıyorduk. Şu an evimizdeyiz ve bizlere verdiği uygulamaları gerçekleştirmek halinde kalıyoruz. Topa dokunma benzer biçimde bir şansımız olmuyor.” diye konuştu. Performansımızı natürel ki etkiledi. Topla antrenman yapamıyoruz.

Site: https://betluxorgiris.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds