Cihat Süvarioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Cihat Süvarioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cihat Süvarioğlu’ndan söz edeceğiz.

Cihat Süvarioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Eylül 1990 tarihinde Konya’da dünyaya gelen Cihat Süvarioğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ bünyesinde Gösteri Sanatları Merkezi’nden de oyunculuk eğitimleri almıştır. Süvarioğlu, aynı zamanda yüksek lisans eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Çağla Gül Tuncer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiyatroya ilgi duyan Cihat Süvarioğlu, Marmara Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nde öğrenciliği sırasında görev almıştır. Tiyatro Artı, Seyyar Sahne gibi çeşitli tiyatrolarda görev alan Cihat Süvarioğlu, aynı zamanda Ekip Tiyatrosu’nda “Öğüt” ve “Avrupa” isimli oyunlarda görev almıştır. Başarılı oyuncu Cihat Süvarioğlu, tiyatro oyunlarının yanı sıra dizilerde de görev almıştır.

2014 senesinde ekranlarda yayınlanmaya başlayan Diğer Yarım adlı dizide ilk dizi oyunculuğu deneyimi yaşayan Cihat Süvarioğlu, daha sonra da Ölene Kadar adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Cihat Süvarioğlu, sonrasında ise Netflix‘de yayınlanan Türk yapımı Hakan: Muhafız adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Masal Çiçeği adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hilal Altınbilek Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cihat Süvarioğlu 1.76 cm boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cihat Süvarioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yaprak Medine Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Cihat Süvarioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Cihat Süvarioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cihat süvarioğluaslen nereli, cihat süvarioğlu kimdir nerelidir, cihat süvarioğlu kim, cihat süvarioğlu boyu kaç, cihat süvarioğlu instagram, cihat süvarioğlu evli mi, cihat süvarioğlu boy kilo, cihat süvarioğlu dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir