Instagram Fenomeni Gülay Çaycı (gulaycayciofficial) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gülay Çaycı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülay Çaycı’dan söz edeceğiz.

Gülay Çaycı Kimdir?

 • Sosyal medya fenomeni

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile büyük beğeni toplayan Gülay Çaycı 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde devam etmektedir. İstanbul’da yaşayan sosyal medya fenomeni Gülay Çaycı Beşiktaş takımını tutmaktadır. Akrep burcudur. Sevgilisinin adı İlyas Sevinç’tir. Instagram üzerinde gulaycayciofficial kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Gülay Çaycı’nın burada 125 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Kaç Yaşında?

Gülay Çaycı ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da değindiğimiz gibi sosyal medya fenomeni Gülay Çaycı 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 23 yaşındadır.

Gülay Çaycı ile İlgili Aramalar

Google’da Gülay Çaycı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gülay çaycı sevgilisinin adı, gülay çaycı sevgilisi kimdir, gülay çaycı aslen nereli, gülay çaycı kaç yaşında, gülay çaycı burcu, gülay çaycı yaşı, gülay çaycı instagram

2 thoughts on “Instagram Fenomeni Gülay Çaycı (gulaycayciofficial) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

 • Ekim 8, 2020 tarihinde, saat 11:28 pm
  Permalink

  Sizin haber yapma anlayışınız bu kadar dar mı? Bu kız henüz öğrenci hala lisans eğitimini tamamlamadı. Ayrıca kendisinin nasıl biri olduğunu bilmeden böyle saçma bir makale yayınlamanız da, sizin ne gibi bir çıkar içinde olduğunuzu anlamış değiliz. Bu kişinin İstanbul’da değil zaman zaman Ankara’da ve Antalya da yaşadığını bilmeliydiniz. Biraz tarafsız davranın.

  Yanıtla
  • Ekim 9, 2020 tarihinde, saat 10:26 am
   Permalink

   Gereken düzenlemeleri en kısa sürede yapacağız. İlginiz için teşekkürler.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: