YouTube ve Instagram Fenomeni Mira Önal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Mira Önal kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mira Önal’dan söz edeceğiz.

Mira Önal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Tam adı Mira Zeynep Önal’dır. 5 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrenci olan Mira Önal, burada Devlet Konservatuvarı İngilizce Müzikoloji Bölümü’ndedir. 1.65 boyunda ve 48 kilo olan sosyal medya fenomeni Mira Önal, Onur Alp ile sevgili olduklarını ifade etmiş ancak daha sonra ayırdıklarını duyurmuştur. Ancak Onur Alp’ten neden ayrıldıklarını ise açıklamamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Abdullah Çatlı Kimdir? Nasıl ve Neden Öldürüldü?

Boyu ve Kilosu

Mira Önal ile ilgili olarak merak konusu bir diğer başlık ise boyu ve kilosudur. Sosyal medya fenomeni 1.65 boyunda olup 48 kilodur.

Yaşı?

Mira Önal ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de yaşıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 5 Ekim 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır. Kısa bir süre sonra 23 yaşında olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Yeşil Deniz Safiye (Şive Şenözen) Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Instagram Hesabı?

Öte yandan yüzünde ya da vücudunda herhangi bir estetik işlem olmadığını ifade eden Mira Önal, anne ve babasını çok sevdiğini, gözlerinin lens olmadığını, kardeşinin bulunmadığını da belirtmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde miraonall kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Mira Önal’ın kendi ismiyle 2015 tarihinde açtığı YouTube hesabında ise 80 binden fazla abonesi ve 1 milyondan fazla izlenmesi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Sinan Eroğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Mira Önal ile İlgili Aramalar

Google’da Mira Önal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mira Önal sevgilisi Mira Önal estetiksiz hali Mira Önal onuralp neden ayrıldı Mira Önal Instagram Mira Önal ekşi Mira Önal Reynmen Mira Önal süslü Mira Önal sevgilisi Onur alp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara