Okan Çekiç Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Okan Çekiç kimdir? Okan Çekiç ile ilgili merak edilen tüm sorular, kendisinin resmi Instagram sayfasından kaynaklanıyor. Sosyal medyada, Instagram’da 200 bine yakın takipçisi bulunan Okan Çekiç, takipçilerine buradan yaptığı paylaşımlarla hitap ediyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi kendisinin Instagram’da yaklaşık 200 bine yakın takipçisi var. 

07 GP 108 plakalı Honda s2000 marka aracı ile çeşitli paylaşımlarda bulunan Okan Çekiç, gönderilerinde daha çok modifiye, araba, lüks otomobil gibi çeşitli konular üzerinde yoğunlaşmış. 1991 yılında doğmuştur yani kendisi şu anda 29 yaşındadır. 

Mutlu Pazarlar 🔵🔴 #matkaps #trabzonspor #antalya

A post shared by Okan Çekiç (@okancekicc) on

Bu gönderisinde görüldüğü gibi kendisi bir Trabzonspor taraftarı. 7 numaralı formayla gönderisine “Mutlu pazarlar 🔵🔴” yazan Ozan Çekiç, takipçilerinden de olumlu yanıtlar almış. 

Arkadaşları Erman Okur ve Özden Soydaş ile Matkap’s adındaki bir otomobil yedek parça ve modifiye dükkanı bulunan Okan Çekiç, aynı zamanda bir YouTuber. YouTube’da yaklaşık 60 bine yakın takipçisi bulunan Okan Çekiç, buradan da modifiye ve araba aksesuarları ile ilgili vloglar yayınlıyor. 

Antalyalı olan ve Antalya’nın çeşitli yerlerinden Videolar yayınlayan Okan Çekiç, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çeşitli şehirlere de fuarlar için gidiyor. 

Instagram hesabından da YouTube hesabına bağlantılar kuran Okan Çekiç, çeşitli çekilişler yaparak kurduğu işi büyütmeyi amaçlıyor. 

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Okan Çekiç, diğer fenomenlerden farklı olarak işin sadece modifiye ve aksesuar kısmına yoğunlaşmış durumda. 

Paylaştığı Videolarda yaşını söylemeyen Okan Çekiç’in ortalama 24-25 yaşlarında olduğu anlaşılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Merve Erdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Kendisinin Instagram sayfasına aşağıdaki linkten direkt olarak ulaşabilirsiniz. 

https://www.instagram.com/okancekicc

YouTube hesabına ise şöyle ulaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/channel/UCyHV6IEUHEb8w2bKyRLcDhg

One thought on “Okan Çekiç Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara