Refia Dermancıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Refia Dermancıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve ünlü kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Refia Dermancıoğlu’ndan söz edeceğiz.

Refia Dermancıoğlu Kimdir?

Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizide Mukaddes karakteri ile büyük bir üne kavuşan Esra Dermancıoğlu’nun kızı olan Refia Dermancıoğlu, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi Esra Dermancıoğlu’na benzerliği ile dikkat çeken Refia Dermancıoğlu kameralardan uzak bir yaşam sürüyor.

İlginizi Çekebilir:  Mert Kurdal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Babası Kimdir?

Esra Dermancıoğlu, kızı Refia 7 yaşındayken eşinden boşanmıştır. İnternet Haber’in haberine göre eski eşi oyuncu olmasını istemediği için ayrılma kararı almıştır. Esra Dermancıoğlu’nun eski eşinin isminin sadece Mehmet olduğu bilinmektedir. Refia Dermancıoğlu’nun babasının ismi Mehmet’tir ancak kendisi 7 yaşındayken annesi ve babası ayrılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Ali Ünver Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kaç Yaşında?

Refia Dermancıoğlu ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Refia Dermancıoğlu, yukarıda da belirttiğimiz gibi 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Hakkında merak edilen boyu, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Taşkıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Refia Dermancıoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Refia Dermancıoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Refia Dermancıoğlu babası Refia Dermancıoğlu eşi Refia Dermancıoğlu Instagram Refia Dermancıoğlu kaç yaşında Mehmet Dermancıoğlu Esra Dermancıoğlu, Avrupa Yakası esra dermancıoğlu’nun eski eşi kimdir Esra dermancıoğlu ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir