Gündelik Hayat

Son Zamanların En Trend Fransız Örgüsü

Saçlarını seven ve özen gösteren her kadın, en trend ve en gözde saç modellerini denemekten asla kendini alıkoyamaz. Bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki son zamanların en trend saç örgüsü olan Fransız saç örgüsü. Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan bu örgü çeşiti ile sizde etrafınızda efsaneler estirerek girdiğiniz her ortama farklı bir hava katacaksınız. Her geçen gün yeni bilgiler yayınlayarak takipçilerinin kalbine taht kuran Bonitam, eşsiz bilgiler sunmaya devam edilir. Fransız örgü modelinin en trend ve sevilen modelini sizler için araştırdık. İkili yandan örgü olan Fransız saç örgüsüne dahil en ince detayları yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

İki Yandan Örgü Fransız Saç Örgüsü

Fransız saç örgüsü denilince bir çok kişi için akan sular durur. Bu pratik ve mükemmel görünen saç örgüsü sayesinde sizde kendinizi oldukça özel ve güzel hissedeceksiniz. Ayrıca Fransız örgüsü modeline saç trendinizde yer verirseniz oldukça şık görünmenin yanı sıra kuaförlere de kucak dolusu paralar ödemek zorunda kalmazsınız. Güzelliğinizi bu saç modeli ile şekillendirin.

Fransız saç örgüsü sıradan günlerinizin yanında özel günlerinize de farklı bir hava katarak her zaman saçlarınıza değer ve önem verdiğinizi etrafa yansıtmanın en güzel yoludur. Bu modeli en anlaşılır bir biçimde sizler için tüm ayrıntıları ile bir araya getirdik. İki yandan Fransız saç örgüsü yapımını birde Bonitam eşliğinde saçlarınızda uygulamanızı tavsiye ederiz.

İki Yandan Fransız Saç Örgüsü Kolay Yapımı;

  • Saçlarınızı mutlaka bir gün öncesinden yıkayın. Çünkü yeni yıkanan saç elektriklenmeye daha çok meyillidir.
  • Saçlar bir sprey yardımı ile nemlendirilir ve iyice taranır.
  • Saçlar yukarıdan aşağıya doğru eşit bir şekilde ortadan ikiye ayrılır.
  • Önce sağ taraftaki saç tutarları en tepeden başlanarak bir tutam sağdan, bir tutam soldan alınıp orta saça bir alttan bir üstten olacak şekilde geçirilerek örgüye başlanır.
  • Bu işlem ilerlerken, her defasında örgüde  alta doğru inerken, yanlardan saç tutamları eklenerek ilerlemek gerekir.
  • Ense kökünden sonra yanlara ekleyecek tutam kalmadığından, klasik örgü ile saç uzunluğuna kadar ilerlenir ve bir toka ile örgü bitimi tutturulur.
  • İsteğe göre saç spreyi ile bu örgünün ömrünü uzatabilirsiniz.

Ve Son Olarak Bonitam Kadın Sitesi

Bu yazımızda iki yandan fransız saç örgüsü yapılışından bahsettik, eğer daha fazlasaç örgü modelleri hakkında bilgi almak istiyorsaniz stil kategorimizde mevcut.Bonitam sitesi olarak dünyanın en değerli varlıkları olan kadınları önemsiyor ve onların ruhlarına hitap etmeye çalışıyoruz. Bizi takip ederek en güncel ve en yararlı bilgilere, ilk siz sahip olabilirsiniz. Kadın sitesinin tadını Bonitam ile çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.