Tuana Naz Tiryaki Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Tuana Naz Tiryaki kimdir, nereli ve kaç yaşında, annesi babası kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuana Naz Tiryaki’den söz edeceğiz.

Tuana Naz Tiryaki Kimdir?

 • Oyuncu.

2006 senesinde dünyaya gelen Tuana Naz Tiryaki, aslen Giresunludur. İlkokul ve lise eğitimine İstanbul’da devam eden Naz Tiryaki, oyunculuk ve drama eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezinde almıştır. Kamera önündeki ilk deneyimini 2014 yılında ekranlara gelen Abdü adlı diziyle yaşayan Tuana Naz Tiryaki, sonrasında ise Azerbaycan katliamımı konu edinen bir belgeselde rol almıştır. Naz Tiryaki daha sonra ise 2018’de TRT tarafından çekilen Yeni Bir Türk Kahraman sloganıyla ekranlara gelen Tozkoparan adlı dizide Asya rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Özgür Meriç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

 • Tuana Naz Tiryaki 1.50 cm boyundadır ve 40 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Tuana Naz Tiryaki, oyunculuk çalışmalarına halen devam etmektedir. Genç oyuncu Tuana Naz Tiryaki hakkında merak edilen annesi babası kim, kardeşi var mı, nerede okuyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Akıncı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Tuana Naz Tiryaki ile İlgili Aramalar

Tuana Naz Tiryaki ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuana naz tiryaki Instagram Tuana Naz Tiryaki hangi okula gidiyor KALP ATIŞI Tuana NAZ TİRYAKİ Tuana naz Tiryaki Twitter Tuana Naz Tiryaki – YouTube TUANA Naz TİRYAKİ TİK TOK Tuana Naz Tiryaki Kaç yaşında Tuana Naz Tiryaki Kimdir

İlginizi Çekebilir:  Merve Şeyma Zengin Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

7 thoughts on “Tuana Naz Tiryaki Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

  • Mart 14, 2021 tarihinde, saat 8:21 pm
   Permalink

   Tuana senin boyun gerçekte kaç cm ? Çok merak ediyorum lütfen cevap yaz

   Yanıtla
 • Mart 5, 2021 tarihinde, saat 11:30 am
  Permalink

  Tntt canım yaa.Bende BJKliyim☺☺☺💋💋💋💋🌷🌷😘😘😍😍ben 8ci sınıfa gidiyorum. Sizleride çoooook seviyorum….Tüm Tozkoparan iskender ailesini.Ama seni özel olarak seviyorum.Azerbaycanlıyım.İsmim Zehra Novruzova. Tüm tik tok videolarını izledim.😍😍😍😍Seni seviyorum.Hala da sevmeye devam edecem

  Yanıtla
 • Mart 5, 2021 tarihinde, saat 11:40 am
  Permalink

  Ben Tuananın boyunun 1.50olmasına inanmıyorum.Yani sonuçta 9a gidiyor.Değilmi?bence birazda uzun.Ben 8e gidiyorum.Boyum 1.56.Ama ona 1.50yazmışlar.Zaten tik toklarında da uzun.Bence 1.60falan……..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara