Reklam

2016’dan beri İnternet mecrasında kaliteli ve kullanıcı odaklı bilgileri sunmaya çalışan tozlumikrofon.com biyografiden sağlığa teknolojiden otomobile kadar onlarca kategoride binlerce içeriği ile hizmet vermeye devam etmektedir. Kullanıcılarımızın en net, doğru, kullanışlı ve pratik bilgilere hızlı bir şekilde ulaşması için her gün kendimizi geliştiriyor, yapmış olduğumuz iyileştirmelerle kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunuyoruz. Her geçen gün artan trafiği ile tozlumikrofon.com 2022 itibariyle günlük 10-15 bin tekil ziyaretçi sayısına ulaşmış durumdadır. Bizimle işbirliği yapmak isteyen kurum veya kişilere çeşitli olanak ve makul imkanları uygun fiyatlarla birlikte sunma gayreti içinde olduğumuzu belirtmek isteriz. İşbirliği yapabileceğimiz konu başlıkları:

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları, Web siteleri için önemli bir kriterdir. Bir Web sitesinin ne kadar çok ve farklı sayıda sitede tanıtım yazısı bulunursa bu, o site için faydalıdır. Ancak tanıtım yazısı verilen sitenin yaşı, domaini, kalitesi, günlük ziyaretçi sayısı ve kategorilerinin güçlü olup olmadığı gibi faktörler de bir o kadar önemlidir. Sitemiz, yukarıda saydığımız hususlar bakımından her Web sitesinin tanıtım yazısına uygun bir yapıdadır. Gerek domain yaşı gerek domain kalitesi gerekse günlük ziyaretçi sayıları bakımından tozlumikrofon.com’un avantajlarının fazla olduğunu belirtmek gerekir. Web sitemizde yayınlanacak yazılar, isteğe göre değişkenlik gösterebilir . Bu durumda aşağıdaki alternatiflere göz atabilirsiniz:

  • Sitemizde yayınlanacak yazıyı siz yazabilirsiniz.
  • Tanıtım yazısını uzman metin yazarlarımız yazabilir.
  • Sitemizde mevcut bir yazıdan link çıkışı yapılabilir.
  • Tanıtım yazıları, fiyata göre süresiz ya da belirli süreli olabilir.

* Biyografi yayınlanma talepleri için şartlar ve koşullar farklıdır. İncelemek için bu sayfayı ziyaret ediniz.

Sidebar Reklam

Bir diğer reklam türümüz Sidebar reklamlardır. Sitemizin ana sayfasında bulunan 125X125 ölçülerindeki reklam kutucuklarına sitenize uygun kelime ve görseller üzerinden link çıkışı yapılabilir. Reklamlar 125X125 olabildiği gibi 250X250 de olabilir.

Footer ve Header Reklam

Sitemizin footer (en alt kısmında) veya header (üst kısım) bölümünden link çıkışı yapabilirsiniz. Bu yöntemle de kendi sitenizi SEO açısından güçlendirebilir ve rekabet edebilir hale getirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresini kullanabilirsiniz. Fiyatlar, reklam politikalarımız, günlük tekil ziyaretçi sayılarımız hakkında detaylı bilgiler almak ve işbirliğini geliştirmek için mail adresi üzerinden yapacağınız bildirimlere en kısa sürede yanıt vereceğiz.