Yazarlık Başvurusu

Tozlumikrofon içerik sağlayıcıların fikir eserlerini üst düzey güvenlik ile korumak ve daha çok ziyaretçiye ulaşarak içerik sağlayıcının yazılarını daha çok insana ulaştırmak için çalışır.

Şartlar web sitemizin işleyişini ve içeriklerimizin kalitesini yüksek seviyelerde tutmak için ciddi bir dille yazılmış olsa da sitemizde kendinizi özgür hissedebilir istediğiniz kadar içerik üretebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ ŞARTLAR HARİCİNDE YAZILARINIZI DİREKT OLARAK WORD FORMATINDA MAIL ADRESİMİZE İSMİNİZLE BERABER GÖNDEREBİLİRSİNİZ!

Görev tanımı: Gündem ve belirlediğimiz kategorilerde fikir ve bilgi verici yazıları yazmak.

Aranan nitelikler: Bilgi birikimi, yazı dilinde akıcılık, özgünlük ve çalışma prensiplerimize uyarak özenli yazılar yazarak sitemizin içeriğine katkıda bulunmak.

Sizi tanımak isteriz:

İsim Soyisim

Doğum yılı

Meslek (öğrenci iseniz okul ve bölümünüz)

Sosyal medya hesapları

Sizinle irtibat kurabileceğimiz bir mail adresi ve/ya telefon numarası

Önemli bilgi: Aday kabul edilirse örnek yazılar yayına girecektir. Dolayısıyla örnek yazıların 250 kelimeden az olmamak kaydıyla 2020 Yayın Dönemi kategorilerinden birine uygun olması, imla ve noktalama konusunda hatasız olması beklenmektedir. İçeriğinizin tarafsız olması çok önemlidir. Yazılan her yazı 250 kelimeden fazla olmalıdır. Şiir paylaşımları vb. gibi içerikler hariç incelendiğinde uygunluğu kontrol edilecektir.

Gönderdiğiniz yazılarda yazının bütünlüğünü bozmadan yayına alırken hatalı imla kurallarında editörler düzenleme yapabilirler.

Başvuru irtibat: Başvurunuzu, yukarıda rica edilen bilgileri eksiksiz olarak bilgi(at)tozlumikrofon.com adresine iletiniz.

Yazarlık Sözleşmesi: Tozlumikrofon.com’a kabul edilen her yazar, Yazarlık Sözleşmesi’ni okuyup kabul etmiş sayılır. Bu sözleşmeye göre yazarlar, site kullanıcısı olup siteye içerik sağlayan üyelerdir. Herhangi bir ücret ödenmemektedir. Başvuru yapacak yazar adayı, bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır, sözleşme dışında bir hak iddia edemez.

Başvurudan önce: Lütfen web sitesinin içeriği hakkında genel bilgi edinebilmek için birkaç yazımızı ve gizlilik politikamızı okuyunuz.

Soru: Yazarlara herhangi bir ücret ödüyor musunuz?

Hayır. Tozlumikrofon.com’un yazarları, yasal olarak site kullanıcısı (içerik sağlayıcı) statüsünde değerlendirilmektedir.