Ahmet Kayakesen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ahmet Kayakesen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ahmet Kayakesen’den söz edeceğiz.

Ahmet Kayakesen Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Eylül 1984 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ahmet Kayakesen, ilkokul ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. İlk olarak çeşitli markaların reklam filmlerinde görev alan Ahmet Kayakesen, özellikle Çılgın Dershane 3 adlı filmde Ercü rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sonrasında ise Kocamın Ailesi adlı dizide Fatih rolünde oynayan Ahmet Kayakesen, büyük çıkışını ise bu diziyle yakalamıştır. Başarılı oyuncu Ahmet Kayakesen, son olarak Burcu Özberk ve Alper Saldıran’ın baş rollerde olduğu Badem Şekeri adlı filmde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Pelinsu Çiçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ahmet Kayakesen 1.84 cm boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Ahmet Kayakesen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Muhabiri Yağız Sabuncuoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ahmet Kayakesen ile İlgili Aramalar

Google’da Ahmet Kayakesen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ahmet Kayakesen Ailesi Ahmet Kayakesen Evli mi Ahmet Kayakesen eşi kim Ahmet Kayakesen oynadığı diziler Ahmet Kayakesen Nereli Ahmet KAYAKESEN sevgilisi Ahmet Kayakesen İlay Erkök Ahmet Kayakesen aslen nereli

İlginizi Çekebilir:  Öykü Çelik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara