Sağlık

Aknetrent ve Roaccutane Polisliğe Engel mi?

Aknetrent ve roaccutane polisliğe engel mi, polislikte aknetrent ve roaccutane sorun teşkil eder mi? Daha önceki yazılarımızda Aknetrent ilacının yan etkilerinden ve Roaccutane’dan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Aknetrent ve Roaccutane’dan söz edeceğiz.

Aknetrent ve Roaccutane Polisliğe Engel mi?

  • Değil ancak…

Aknetrent ve Roaccutane ciddi yan etkileri olan ve hastalarına zaman zaman ciddi sorunlar yaştan ilaçlardır. Özellikle her iki ilacın prospektüsünde de yazdığı üzere sırt ve kas ağrıları ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu nedenle Roaccutane ve Aknetrent kullanırken ağır fiziksel aktivitelerden uzak durmanız, spordan da kendinizi sakınmanız gerekecek. Nitekim bu ilaçlar, efor sarf ettiren fiziksel işlerde, örneğin koşu, depar, ağırlık kaldırma gibi, size ciddi ağrılar verebilir ve performansınızı etkileyebilir. Bu nedenle polislik spor mülakatında sıkıntı yaşamanız mümkündür.

Ancak sağlık testinde Roaccutane ya da Aknetrent kullanmanız bir sorun teşkil etmeyecektir. Kaldı ki tedaviniz son erdiği zaman ilacın etkilerini 3-4 ayda vücuttan atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds