Biyografi

Ali Atay (Leyla ile Mecnun’daki Mecnun) Neden Bere Takıyor?

Ali Atay neden bere takıyor? Leyla ile Mecnun filmindeki Mecnun neden hep bere takıyor? Bilindiği üzere TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük başarı sağlayan Leyla ile Mecnun dizisi Exxen platformunda yeniden çekiliyor.

Efsane kadro, Exxen platformunda yeniden dizinin çekimlerine başladı. Erdal Bakkal, İskender Abi, Yavuz, Dedeler ve daha birçok karakteri ile izleyenlerin gönlünde taht kuran Leyla ile Mecnun dizisi, 3 Eylül 2021 tarihinde Exxen’de yayınlanmaya başladı.

Dizide, her zamankinden farklı olarak Mecnun’un yani Ali Atay’ın bere taktığı görünüyor. İzleyenler için son derece merak konusu olan bu durum için Ali Atay’ın geçerli bir nedeni var. Dizinin baş karakteri Ali Atay, saç ektirdiği için dizide bere takıyor. Saçlarının yanlarında açılmalar olan başarılı oyucu Ali Atay, saç ekiminin izleri görünmesin diye bere takıyor. İzleyenler Leyla ile Mecnun’un TRT versiyonunda Mecnun’un bere takmadığını bildikleri için Ali Atay’ın neden bere taktığını merak ediyorlar. Özetle bu sorunun cevabı Ali Atay’ın saç ektirmesidir.

Benzer bir şekilde spor yorumcusu Ali Ece de saç ekimi yaptığı için uzun bir süre bere takmıştı. Yorumları ve futbol bilgisi ile yüz binlerce kişi tarafından ilgiyle izlenen Ali Ece, saç ekimi nedeniyle bir müddet bere takmıştı.

Ali Atay da saç ekimi dolayısıyla saçlarını bere ile kapatıyor. Saç ekimi dizinin başlangıcına yetişmediği için Ali Atay da saçlarını bere ile kapatmak durumunda kalmış. İzleyenler herhangi bir sağlık sorunu var mı sorusunu akıllara getirse de Ali Atay’ın herhangi bir sağlık sorunu yok. Sadece saç ektirdiği için siyah bir bere giyiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds