Biyografi

Alişan Uğur Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Alişan Uğur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alişan Uğur’dan söz edeceğiz.

Alişan Uğur Kimdir?

  • Oyuncu
  • Müzisyen

1996 senesinde dünyaya gelen Alişan Uğur, oyuncu ve müzisyen olarak bilinmektedir. Özkan Uğur ve Aysun Aslan çiftinin oğludur. 14 yaşında ilk oyunculuk eğitimini almaya başlayan Alişan Uğur, ayrıca Arts Educational Schools London’da eğitim almıştır. Burada medya dersleri alan Alişan Uğur, yine bu kurum bünyesinde konservatuvar eğitimleri de almıştır. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen Alişan Uğur, aynı zamanda tiyatro ile de yakından ilgilidir. 2019 senesinde Karakomik Filmler’de rol alan Alişan Uğur, aynı zamanda Hekimoğlu adlı dizide de Efe rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu ve müzisyen Alişan Uğur, son olarak Üç Kuruş adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021- Üç Kuruş (TV Dizisi)
  • 2021 – Hekimoğlu (Efe) (TV Dizisi)
  • 2019 – KaraKomik Filmler (Rich) (Sinema Filmi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alişan Uğur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alişan Uğur hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç vb. soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi