Anıl Çelik Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Anıl Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Anıl Çelik’ten söz edeceğiz.

Anıl Çelik Kim?

  • Oyuncu.

1988 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Anıl Çelik, lisans eğitimini ise ayrıca Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimler alan Anıl Çelik, oyunculuk eğitimlerine ise Goldmine Management ajans bünyesinde başlamıştır. Özellikle Çilek Kokusu adlı dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında ilk dizi deneyimi ise Hayat Sevince Güzel’dir. Aynı zamanda Beşinci Boyut ve Arka Sokaklar adlı dizilerde rol almıştır. Ayrıca Erkenci Kuş adlı dizide de Ceycey rolünde oynamıştır. Anıl Çelik, son olarak, Bay Yanlış adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Uğur Karakullukçu Kimdir? Nerelidir? Hangi Takımlıdır?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Anıl Çelik 1.76 m boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapan Anıl Çelik, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Anıl Çelik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz