Biyografi

Aslı Kurtuluş Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Aslı Kurtuluş Mutlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Kurtuluş Mutlu’dan söz edeceğiz.

Aslı Kurtuluş Mutlu Kimdir?

  • Sunucu.

Lisans eğitimini 2015 yılında Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlayan Aslı Kurtuluş Mutlu, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı alanında da eğitim almıştır. Aslı Kurtuluş Mutlu, ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon eğitimleri almıştır. Üniversite eğitimi esnasında Kanal 26’da haber spikeri ve sunucu olarak çalışan Aslı Kurtuluş Mutlu, ÜNTV (Üniversite Televizyonu) bünyesinde de sunucu olarak çalışmıştır. Başarılı sunucu ve haber spikeri Aslı Kurtuluş Mutlu, Mart 2017 tarihinden itibaren de KRT TV’de çalışmaktadır. Başarılı sunucu Aslı Kurtuluş Mutlu, evlidir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Kurtuluş Mutlu, sunuculuk ve haber spikerliği kariyerine KRT TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı sunucu ve haber spikeri Aslı Kurtuluş Mutlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Aslı Kurtuluş Mutlu, erişim tarihi: 16 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi