Biyografi

Atilla Şendil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Atilla Şendil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Atilla Şendil’den söz edeceğiz.

Atilla Şendil Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Ali Atilla Şendil’dir. 17 Temmuz 1963 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Atilla Şendil, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir dönem Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda görev yapan Atilla Şendil, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Atilla Şendil; Çiçek Taksi, Kurtlar Vadisi, Baba Evi, Sen de Gitme, Leyla ile Mecnun ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Atilla Şendil, aynı zamanda seslendirme sanatçısı olarak da görev yapmaktadır. Başarılı oyuncu Atilla Şendil, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizide Memduh rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Atilla Şendil 1.77 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Atilla Şendil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Atilla Şendil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Atilla Şendil ile İlgili Aramalar

Google’da Atilla Şendil ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Atilla Şendil dizileri Atilla Şendil seslendirdiği karakterler Atilla Şendil Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atilla Şendil seslendirdiği Filmler Atilla Şendil seslendirmeleri Atilla Şendil sesi Atilla Şendil eşi Atilla Şendil Kurtlar Vadisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.