Ayfer Dündar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Kilosu? Eşi?

Ayfer Dündar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ayfer Dündar’dan söz edeceğiz.

Ayfer Dündar Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen Ayfer Dündar, oyuncu olarak bilinmektedir. Tam adı Ayfer Dündar Şaşmaz’dır. Ayfer Dündar, Çağrı Şaşmaz ile evlidir. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Ayfer Dündar, oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar ayrıca İş Bankası, Algida, Bingo gibi firmaların reklamlarında rol almıştır. 2014 senesinde iş adamı Çağrı Şaşmaz ile dünya evine girmiştir.

Ayfer Dündar

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • 2006 – Aşkım Aşkım (Stajyer Burcu)
  • 2015 – Milat (Begüm Karakteri)
  • 2010-2014 – Unutma Beni (Çiğdem Karakteri)
  • 2010 – Eyvah Eyvah – Sinema Film
  • 2016 – İkinci Şans – Sinema Film (Dizi Annesi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayfer Dündar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayfer Dündar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: kimnereli.net, 25 Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle