Aykut Ünal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aykut Ünal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşacağız. Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aykut Ünal’dan söz edeceğiz.

Aykut Ünal Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ağustos 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aykut Ünal, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. 2000 senesinde ”Bizim Evin Halleri” adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından da 2001 senesinde Tatlı Hayat adlı dizide görev almıştır.

Bugüne kadar; 2002 Aşk Meydan Savaşı ,2202 Yaz Gülü ,2002 Zalim ,2004 Hırsız Var ,2004 Yabancı Damat ,2005 Kale İçi ,2006 Arka Sokaklar 2008 Kurtlar Vadisi Pusu isimli sevilen dizide rol almıştır. 2008 Doludizgin Yıllar, 2008 Görev Kıbrıs ,2010 Mutsuz Kadınları Dansa Kaldırma ,2011 Mazi Kalbimde Yaradır ,

Başarılı oyuncu 2012 ile 2013 yılları arasında Show TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Abbas Ağa karakterine hayat veren Aykut Ünal, 2014 senesinde ise ”Çırağan Baskını” adlı dizide Cafer rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Aykut Ünal ayrıca 2017 senesinde Ececan Gümeci ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Maya adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aykut Ünal 1.80 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aykut Ünal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aykut Ünal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aykut Ünal ile İlgili Aramalar

Google’da Aykut Ünal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aykut Ünal aslen nereli, Aykut Ünal kimdir nerelidir, Aykut Ünal kim nereli, Aykut Ünal boyu kaç, Aykut Ünal kilosu ne, Aykut Ünal instagram hesabı, Aykut Ünal oynadığı diziler, Aykut Ünal hangi dizilerde oynadı, Aykut Ünal eşi kimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.