Biyografi

Aylin Aslım Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Aylin Aslım kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aylin Aslım’dan söz edeceğiz.

Aylin Aslım Kimdir?

  • Müzisyen.

14 Şubat 1976 tarihinde Almanya’nın Hessen kentinde dünyaya gelen Aylin Aslım, oyuncu ve müzisyendir. Almanya doğumlu Aylin Aslım, sonrasında Türkiye’ye dönmüş ve lise eğitimini İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimine Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde başlayan Aylin Aslım, müzik kariyeri ve konserleri nedeniyle eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Kasım 2020’de Utku Vargı ile evlenen Aylin Aslım’ın Nisan 2021’de Orman Umut Çağlan isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. 2017’den beri Gagarin Bar’ın sahibidir. Müzik kariyerine 1984 yılında başlayan Aylin Aslım’ın birçok albümü ve teklisi bulunmaktadır.

Instagram ve Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Aylin Aslım, aynı zamanda siyasi twitleri ve gündeme ilişkin yorumlarıyla da dikkat çekmektedir. Aylin Aslım hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • wikipedia.org, Aylin Aslım, erişim tarihi: 11 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds