Aziz Aslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aziz Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Aziz Aslan’dan söz edeceğiz.

Aziz Aslan Kimdir?

– Oyuncu.

4 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aziz Aslan, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü tamamlamış ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra ”Kahve Baskını” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında birçok dizi ve filmde görev alan Aziz Aslan, aynı zamanda Güldür Güldür Show adlı programda rol almıştır. Başarılı oyuncu Aziz Aslan, Eylül Çuhacı ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  İmer Özgün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aziz Aslan 1.84 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aziz Aslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aziz Aslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Burak Çimen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aziz Aslan ile İlgili Aramalar

Google’da Aziz Aslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uğur Bilgin Onur Atilla Meltem Yılmazkaya Onur Buldu Aziz Aslan Instagram Aziz Aslan eşi Berkay Tulumbacı Alper Kul, aziz aslan boyu kaç, aziz aslan aslen nereli, aziz aslan kimdir nerelidir, aziz aslan eşi kim.

İlginizi Çekebilir:  Furkan Emirce Kimdir? Nerelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara