Sağlık

Bactroban Pişiğe İyi Gelir mi?

Sağlık kategorimizde önceki makalelerimizde pişik ile ilgili onlarca kremden detaylı olarak bahsettik. Amacımız sizlere detaylı bilgiler vererek pişik için yanlış krem kullanmanızın önüne geçmektir. Burada yer alan bilgiler şahsi görüşleri içermeyip, doğrudan prospektüs içinde yazan bilgilere dayanarak hazırlanmaktadır. Bactroban krem bakteriyel enfeksiyonların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla doktorunuz tarafından reçete edilebilir. Bactroban bir pişik kremi değildir. Bazı internet siteleri ve tartışma forumlarında bu tür cilt tahrişlerinde kullanıldığı görülse de bu yalnızca kişisel görüşleri ifade etmektedir.

Pişiğin sağlıklı bir şekilde tedavi edilebilmesi için bölgenin kuru tutulması başta olmak üzere hassas uygulamalarda bulunmak gereklidir. Ancak uygulamaların tümü doktor tarafından reçete edilen ilaçlarla yapılmak zorundadır. Yetişkinlerde olduğu gibi bebek ve çocukların sağlığı için de zararlı olabilir. Bu sebepten dolayı sırf elinizde bulunuyor diye bu ilacı kullanmayınız. Ayrıca ilacın cilt üzerinde aşırı duyarlılık reaksiyonları gibi yan etkileri bulunmaktadır. Beklenmeyen bir yan etki gördüğünüz anda derhal doktorunuza başvurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds