Biyografi

Baek Ji-young Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi?

Baek Ji-young kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Baek Ji-young’tan söz edeceğiz.

Baek Ji-young Kimdir?

  • Şarkıcı

25 Mart 1974 tarihinde Güney Kore Seul’de dünyaya gelen sanatçı müziğin daima içerinde olduğu bir evde büyüdü. Boyu 169 cm olan sanatçı ilk single parçasını 1999 yılında çıkarttı. Latin ritimleri yer alan bu single müzik eleştirmenlerinden tam puan aldı. İlk singledan sonra ilk albümünü yayınladı ve bu albüm piyasada çok uzun bir süre müzik listelerinin başında yer aldı. Baek başarılarının altında zorlanmasına rağmen listeleri alt üst eden ilk albümünü geride bırakan ikici albümü Rogue’u çok kısa bir sürede kaydedip yayınladı. Baek Ji – Young 2000 yılında birlikte çalıştığı şirkete dava açarak anlaşmalarını iptal etti. Sanatçı 2011 yılında oyuncu Jung Suk-Won’la görüşmeye başladı. İkili 2 yıl süren bir sevgililik süreci yaşadıktan hemen sonra 2013 yılında evlendiler.

Baek Ji-young Kimdir
Baek Ji-young Bilgileri
Boy1.69
Doğum YeriGüney Kore
Doğum Tarihi25 Mart 1976
BurcuKoç
EşiJung Suk-won (2013)

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Baek Ji-young, müzisyenlik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı müzisyen Baek Ji-young hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim, adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi