Biyografi

Barış Ertül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Barış Ertül kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini, biyografisini, burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Barış Ertül”den, nereli ve kaç yaşında olduğundan, hangi takımı tuttuğundan söz edeceğiz. 

Barış Ertül Kimdir? 

— Spor yorumcusu 

Radyospor’da ve Fotomaç gazetesinde yorumculuk yapan Barış Ertül, aynı zamanda Radyospor’un genel yayın yönetmenliğini de yapmaktadır. Barış Ertül ayrıca spor yazarıdır. 

1972 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Barış Ertül, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 

1990’ların başında mesleğe adımını atan Barış Ertül, ayrıca 1993 senesinden beri de bahis yapmaktadır. Öte yandan Radyospor’da genel yayın yönetmeni olarak kariyerine devam etmektedir.

Ekşi Sözlük Yazarı mı? 

Barış Ertül’ün Ekşi Sözlük yazarı olabileceğine dair iddia yine bir Ekşi Sözlük yazarı tarafından ortaya atıldı. Sözlükte “nlrms” nickli bir yazar, Slender isimli bir yazarın gerçekte Barış Ertül olabileceğini iddia etti. Bunda da Slender’in ilk entrylerinin Barış Ertül hakkında olması, hesabın sürekli Radyospor hakkında övgüler dizmesi, BeIN Sports ve Digitürk’ü kötülemesi gibi doneler etkili olmuştur. 

İddia tahminleri ve tüyoları ile geniş bir kitle tarafından takip edilen Barış Ertül, maçlar hakkındaki tahminlerini Radyospor’dan takipçileri ile paylaşmaktadır. Radyospor’da Ali Erim ile beraber program yapmaktadır. 

Barış Ertül Hangi Takımlı? 

Radyospor’da uzun yıllar yayın yapan Barış Ertül hakkında en çok merak edilen konulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Barış Ertül, olabildiğince objektif ve tarafsız olma gayreti içindedir. Zamanında Aziz Yıldırım ve hatta Ali Koç’a dahi eleştirilerde bulunan Barış Ertül, Fenerbahçe taraftarıdır. 

Barış Ertül ile İlgili Aramalar 

Google üzerinde arama yapan kullanıcılar Barış Ertül ile ilgili olarak şunları da aradı; barış ertül kimdir nerelidir, barış ertül aslen nereli, barış ertül selçuk aytekin, barış ertül iddaa, barış ertül yazıları, ebru ertül, ali erim, radyospor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds