Betül Dikyol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo? Sevgilisi?

Betül Dikyol kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu ne, doğum tarihi, sevgilisi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Betül Dikyol’dan söz edeceğiz.

Betül Dikyol Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında dünyaya gelen Betül Dikyol, Bakırköylü Sanatçılar Derneği Tiyatro ve Doğaçlama Eğitimi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Tatlı İntikam, Kırgın Çiçekler, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Arka Sokaklar, Kalbimdeki Deniz, Baba Candır, Elif gibi çeşitli dizilerde oynayan Betül Dikyol, aynı zamanda Allianz Emeklilik, Bisolnatur Öksürük Şurubu, Pinoo Robot gibi çeşitli reklamlarda da oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ceyhun Mengiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

Özellikle Kanal 7’de Elif adlı günlük dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Betül Dikyol, halen oyunculuk kariyerine devam etmiştir. Betül Dikyol, 1.64 boyunda ve 48 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Betül Dikyol hakkında merak edilen eşi, sevgilisi var mı, aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Bircan Bali Gezen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Betül Dikyol ile İlgili Aramalar

Google’da Betül Dikyol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; betül dikyol aslen nereli, betül dikyol kaç yaşında, betül dikyol boyu kaç, betül dikyol kilosu, betül dikyol sevgilisi, betül dikyol eşi, betül dikyol instagram, betül dikyol aslen nereli, betül dikyol kimdir nerelidir

İlginizi Çekebilir:  Fahriye Kesimal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara