Biyografi

Birsel Kılınçcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Birsel Kılınçcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Birsel Kılınçcı’dan söz edeceğiz.

Birsel Kılınçcı Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Birsel Kılınçcı, İzmir Karşıyaka Lisesinden tamamlamış; oyunculuk eğitimlerini ise İzmir Bornova’da Bilimsel Tiyatro Atölyesi’nde tamamlamıştır. Sonrasında da yine İzmir Devlet Tiyatrosu bünyesinde ses ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Performans Bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Birsel Kılınçcı, çeşitli projelerde rol aldıktan sonra Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil olmuştur. Başarılı oyuncu Birsel Kılınçcı’nın Ali Özgün Aydın ile sevgili olduğu ifade edilmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Birsel Kılınçcı 1.65 m boyundadır ve 67 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Birsel Kılınçcı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Birsel Kılınçcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.