Otomobil

BMW E60 Aux Girişi Nerede?

Önceki makalelerimizde BMW marka araçlarda düğmelerin yerleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizde ise BMW E60 kasa 5 serisi için aux girişi nerede? Sorusuna cevap vereceğiz. Telefonunuzdan istediğiniz müziği bağlayabilmek için aux girişi son derece önem arz etmektedir. Böylelikle aux girişine bir bluetooth aygıtı bağlayarak cihazınızdan kablosuz dahi müzik dinleyebilirsiniz. Ancak baştan söyleyelim ki bu özellik tüm E60 kasalarda bulunmamaktadır. Bazılarında ekstra olarak sunulduğundan dolayı sonradan montaj yapmam mümkündür.

BMW E60 aux girişi yeri kol dayamanın altında bulunmaktadır. Eğer burada bulamazsanız torpido gibi başka yerde arayarak vakit kaybetmeyin. Aracınıza uygun soketteki aux girişi özellikle yabancı ticaret sitelerinde bulunmaktadır. Buralardan yeni bir ürün sipariş ederek bir oto elektrikçiye montaj yaptırmanız mümkündür.

Bu özelliğin olması aracınıza ekstra olarak da değer sağlayabilir. Multimedya sisteminin tam bir şekilde aktif olması, eğlence sistemi olan üst sınıf bir E60 aracı ifade etmektedir. Bu sebepten dolayı kullanmıyor olsanız dahi yeri neresi öğrenip, bu donanımı aracınıza eklemeniz karlı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.