Biyografi

Burcu Söyler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burcu Söyler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burcu Söyler’den söz edeceğiz.

Burcu Söyler Kimdir?

  • Oyuncu.

Burcu Söyler, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Burcu Söyler, aynı zamanda Sadri Alışık Oyunculuk Atölyesi’nde de oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide yaşayan Burcu Söyler, ayrıca Aldatmak adlı dizide de rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Aldatmak (Selin, TV Dizisi, 2022)
  • Evlilik Hakkında Her Şey (Funda, TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Burcu Söyler, oyunculuk çalışmalarına ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak adlı dizide devam etmektedir ve dizide Selin karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu Burcu Söyler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • imdb.com, Burcu Söyler, erişim tarihi: 31 Ekim 2022
  • biyografya.com, Burcu Söyler, erişim tarihi: 31 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi