Biyografi

Büşra Çubukçuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Büşra Çubukçuoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Büşra Çubukçuoğlu’ndan söz edeceğiz.

Büşra Çubukçuoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Mayıs 1991 tarihinde dünyaya gelen Büşra Çubukçuoğlu, lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Mezun olmasının akabinde çeşitli projelerde rol alan Büşra Çubukçuoğlu, Diriliş Ertuğrul dizisinde Arap prenses Leyla rolünde oynamış ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Büşra Çubukçuoğlu, sonrasında ise O Hayat Benim adlı dizide rol almıştır. Büşra Çubukçuoğlu, ayrıca Alamet-i Kıyamet isimli bir korku filminde başrol oynamıştır.

Kaç Yaşında?

Muhtelif internet sitelerinde Büşra Çubukçuoğlu’nun 1970 doğumlu olduğu yazmaktadır ancak bu bilgi yanlıştır. Başarılı oyuncu 1970 doğumlu değildir. 6 Mayıs 1991 tarihinde doğmuştur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Büşra Çubukçuoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Büşra Çubukçuoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, sevgilisi eşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.