Cam Dolgu ile Jawline Dolgusu Farkı

Jawline, kulak önünden çene ucuna kadar uzanan sert çizgiye verilen isimdir. Kadın erkek fark etmeksizin herkes güçlü bir çene yapısı ister. Jawline çizgisini belirginleştirmek bunun için ideal bir yöntemdir.

Jawline Dolgu

Zamanla yaşa bağlı olarak çene hattındaki hacim azalmaktadır. Hacim azaldıkça sarkmalar boy gösterir. Bu da kişinin daha yaşlı görünmesine yol açmaktadır.

Jawline dolgusu, kişinin çene hattındaki hacim kaybını gidermek, daha belirgin çene hatlarını inşa etmek ve varsa asimetrik görünümü düzeltmek amaçlarıyla uygulanmaktadır. Özellikle ameliyatsız olması ve kişinin dolgu işleminden sonra gündelik yaşamına devam edebilmesi uygulamayı popüler kılmaktadır.

Cam Dolgu™ ile Belirgin Çene Hatları

Cam Dolgu™ serisinden olan Pluryal Contour, çene hattının biçimlendirilmesinde kullanılmaktadır. Zamana bağlı olarak azalan alt yüz hacmini arttırıp çene hattını şekillendirir. Belirgin jawline hatları ise çene yapısını güçlü kılmakla beraber kişinin daha genç görünmesini sağlamaktadır.

Contour Lidocaine, aynı zamanda en yüksek G’ Prime oranına sahip dolgu olmasıyla da öne çıkmaktadır. Yüksek G’ Prime oranı sayesinde dokuda daha uzun süre tutunur ve daha güçlü bir dolgu etkisi sunmaktadır.

Jawline Dolgu Nasıl Uygulanmaktadır?

Jawline dolgusu işleminden ortalama yarım saat önce dolgu yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülmektedir. Krem sayesinde ağrı hissi oldukça azalır. Bunun yanı sıra Cam Dolgu %0,03 lidokain içeren formları ile konforlu ve ağrısız bir tedavi sunmaktadır.

Hyaluronik asit içeren dermal dolgu maddesi mandibular kemiği boyunca enjekte edilmektedir. Enjekte işlemi çok ince uçlu iğnelerle yapılmaktadır.

Dolgu işlemi sadece 15-20 dakika sürmektedir. Uygulamadan hemen sonra sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Jawline Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadardır?

Kullanılan ürün ve ürün miktarı dolgu işlemlerindeki kalıcılğı belirleyen iki faktördür. Ortalama olarak bir jawline dolgusunun kalıcılığı 9-12 ay arasındadır. İlk defa uygulanan jawline dolgusunun kalıcılık süresi daha kısayken uygulamayı tekrarlattırdıkça kalıcılık süresi de artmaktadır.

Cam Dolgu™ yüksek G’ Prime oranı sayesinde dokuda daha uzun süre tutunmaktadır. Jawline dolgusunun Cam Dolgu ile kalıcılığı 12-18 aydır.

Jawline Dolgu Fiyatları

Jawline dolgu fiyatları kullanılan ürünün türüne ve kullanılan ürün miktarına bağlı olarak değişmektedir. Size en yakın Cam Dolgu kliniğine https://www.camdolgu.com web adresinden ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.