Otomobil

Carvento’ya Uğramadan Yapılan Tatil Planı Eksiktir

Yaz aylarının yaklaşması aynı zamanda araç kiralama sektörünün en hareketli günlerinin de başlayacağı anlamına gelir. Gerek yerli gerek yabancı turistlerin tüm yıl boyunca sabırsızlıkla beklediği yaz tatillerinin en önemli adımı tercih ettikleri ulaşım çözümleridir.

Yerli ve yabancı turistler tatil beldelerine uçakla gitseler de tatil beldesine özel araç konforuyla ulaşmak istese de araç kiralam hizmetine ihtiyaç duyarlar. Araç kiralama hizmeti almak konforlu, güvenilir, hızlı ve ekonomik bir ulaşım çözümü olması sebebiyle daha keyifli tatillere ulaşmanın en garantili yoludur.

Carvento ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra bireysel araç kiralama hizmetleri de sunan sektörün lider ismi olarak tatil planlarının değişmez ismi olmayı başarmaktadır.

Gösterilen ilginin fazla olması nedeniyle araç kiralama son derece büyük ve bir o kadar da hızlı büyüyen bir sektördür. Araç kiralama hizmetlerine en çok bayramlar ve yaz ayları gibi özel dönemlerde talep vardır. Araç kiralama hizmeti bu hizmetten yararlanan kişilerin fayda sağlayacağı pek çok farklı avantaj sunar.

Bunların başında araç kiralama hizmetini tercih eden kişi ve kurumların araç satın alımının beraberinde getirdiği sabit masrafları ödeme yükümlülüğünün ortadan kalkması gelir. Carvento ticari araç kiralama, hafif ticari araç kiralama, kurumsal araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama gibi hizmetleriyle sektörünün ihtiyaçlarını güvenilir, hızlı ve üst düzey kaliteyle karşılama imkanı sağlar.

Araç kiralama hizmetlerinde, aracın kiralama süresi, aracın müşteri tarafından teslim alındığı andan itibaren başlar ve 24 saatlik periyotlardan oluşur. Eğer kişi günlük araç kiralama hizmeti aldıysa ve 24 saatlik süre sonunda aracı teslim etmediyse araç kiralama hizmetinden faydalanan kişinin ek ücret ödemesi zorunlu hale gelir.

Carvento günlük araç kiralama fiyatlarına araç kiralama bedeline ek olarak KDV, hizmet bedeli ve sigorta bedeli de dahildir. Eğer araç kiralama hizmeti alan kişi ekstra kasko, bebek koltuğu, araç teslim hizmeti, ekstra şoför ve navigasyon gibi ek hizmetler talep ederse söz konusu hizmetlerin bedellerinin araç kiralama fiyatına eklenmesiyle ödenmesi gereken bedel belirlenir. Bunlara ek olarak pek çok araç kiralama şirketi günlük olarak kilometre sınırı belirlemekte ve bu sınır aşıldığı takdirde ekstra ücret ödenmesi gerekliliği ortaya çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.