CNN Sunucusu Büşra Arslantaş Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Büşra Arslantaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu/spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Büşra Arslantaş’tan söz edeceğiz.

Büşra Arslantaş Kimdir?

Büşra Arslantaş veya Büşra Aslan. 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Büşra Arslantaş, 2003 senesinde TED Ankara Koleji’nden mezun olmuştur. Büşra Arslantaş, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. 2018 senesinden beri CNN Türk Dış Haberler Bürosu’nda muhabir olarak çalışan Büşra Arslantaş, daha öncesinde ise yine CNN Türk’ün Ankara bürosunda çalışmıştır. Sağlık muhabiri, CHP muhabiri ve Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak çalışan Büşra Arslantaş, son olarak diplomasi muhabiri olarak da çalışmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Büşra Arslantaş, sunuculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı sunucu Büşra Arslantaş hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Görsel kaynak: Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.