Biyografi

Denisa Gültekin Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Denisa Gültekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Denisa Gültekin’den söz edeceğiz.

Denisa Gültekin Kimdir?

  • Oyuncu.

Denisa Gültekin, dizi-film oyuncusu, sosyal medya fenomeni, müzisyen ve sporcudur. 24 Mart 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Denisa Gültekin, İzmir Güzelbahçe 60.Yıl Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness kategorisinde üç kez şampiyon olmuştur. Katıldığı ”Survivor” isimli yarışmayla dikkatleri üzerine çeken Denisa Gültekin, aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Denisa Gültekin ayrıca çeşitli dizi ve projelerde de rol almış; aynı zamanda müzik çalışmaları da yapmıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Yazgı (Nazlı, TV Dizisi 2022)
  • P!NÇ (Müziğiyle, TV Dizisi 2017)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Denisa Gültekin 1.68 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Denisa Gültekin, aynı zamanda 2022 yılında Yazgı adlı dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir. Milli sporcu, sosyal medya fenomeni ve oyuncu Denisa Gültekin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtların en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Denisa Gültekin, erişim tarihi: 23 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.