Devrim Yakut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Devrim Yakut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Devrim Yakut’tan söz edeceğiz.

Devrim Yakut Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Seher Devrim Yakut’tur. 27 Mayıs 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Devrim Yakut, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 1994 senesinde Adana Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlayan Devrim Yakut, sonrasında 2003 yılında Ankara Devlet Tiyatrosunda görev almaya başlamıştır. Başarılı oyuncu Devrim Yakut, ilk kez oyunculuk deneyimi ise Hisarbuselik dizisinde yaşamıştır. Sonrasında Kardeş Payı, Cesur ve Güzel, Beni Unutma, Vicdan, Annem Uyurken gibi pek çok dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Şeyma Bay Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Başarılı oyuncu Devrim Yakut, ayrıca Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları ekranlarında İnci rolünde oynamıştır. Devrim Yakut, Ekşi Elmalar, Düğün Dernek, Bana Masal Anlatma, 8 Saniye, Kelebeğin Rüyası gibi çeşitli sinema filmlerinde görev almıştır. Tecrübeli oyuncu Devrim Yakut, 2012 senesinde kendisi gibi oyuncu olan Alper Kut ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Beril Karademir Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Devrim Yakut 1.67 cm boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Devrim Yakut hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, eşi ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Ceren Deniz Avcı (avceren) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Devrim Yakut ile İlgili Aramalar

Google’da Devrim Yakut ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alper Kut Devrim Yakut Instagram Devrim Yakut Tiyatro Su Kutlu Devrim Yakut boşandı Açalya Samyeli Danoğlu Devrim Yakut Kardeş Payı Devrim Yakut gençliği, devrim yakut boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi