Biyografi

Ece Efe Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Ece Efe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ece Efe’den söz edeceğiz.

Ece Efe Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Sosyal medya fenomeni.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Efe, sosyal medya fenomeni ve oyuncu olarak bilinmektedir. Sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımlarda dikkatleri üzerine çeken Ece Efe, aynı zamanda 2022 yılında O Kız adlı dizide canlandırdığı İpek karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ece Efe, oyunculuk faaliyetlerine Trust Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • O Kız (İpek, TV Dizisi 2022)
  • Dreamcoin (Gizem, Sinema Filmi 2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Efe, oyunculuk çalışmalarına devam etmekle beraber Dreamcoin adlı sinema filminde Gizem karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu Ece Efe hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Ece Efe, erişim tarihi: 20 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.