Biyografi

Ececan Gümeci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ececan Gümeci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ececan Gümeci’den söz edeceğiz.

Ececan Gümeci Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Mart 1983 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Ececan Gümeci, dizi-film oyucusudur. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda tamamlayan Ececan Gümeci, Bursa ve Erzurum Devlet Tiyatroları’nda da görev almıştır. En Son Babalar Duyar adlı dizide rol alarak kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimine başlayan Ececan Gümeci, sonrasında birçok dizi ve filmde rol almıştır. 2008 yılında Melik Akkaya ile evlenen Ececan Gümeci, ikinci evliliğini ise 2017 yılında yaşamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ececan Gümeci, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ececan Gümeci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ececan Gümeci, erişim tarihi: 29 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.