Eda Nur Hancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Eda Nur Hancı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Nur Hancı’dan söz edeceğiz.

Eda Nur Hancı Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eda Nur Hancı, lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisede öğrenciliği sırasında Kanada ve Amerika’da bir dönem kalan Hancı, bu süre içinde İngilizcesini geliştirmiştir. Yurt dışından döndükten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Türker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde Felsefe bölümünde tamamlayan Eda Nur Hancı, Miss Turkey yarışmasına da katılmıştır. Çeşitli tiyatro sahnelerinde oyunlara devam eden Hancı, oyun çevirileri de yapmış ve hatta kendi çevirdiği bazı oyunlarda da oynamıştır. Bu esnada ise doğaçlama tiyatro yapmış ve ayrıca YouTube üzerindeki bir kanalda metin yazarı olarak görev almıştır. Hancı, 2017 senesinde Bir Hayvanat Bahçesi aldı oyunda rol almıştır. 2018’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak ekibinde yer almaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Canan Mutluer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Eda Nur Hancı ile İlgili Aramalar

Google’da Eda Nur Hancı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eda Nur Hancı boyu Eda Nur Hancı Miss Turkey Eda Nur Hancı sevgilisi Eda Nur Hancı kaç yaşında Edanur Hancı bilal Hancı kardeş mi Eda Nur Hancı Twitter Edanur Hancı Miss Turkey Eda Nur Hancı ekşi

İlginizi Çekebilir:  Aziz Akova Kimdir? Nerelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce