Ekin Ataizi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Ekin Ataizi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ekin Ataizi’den söz edeceğiz.

Ekin Ataizi Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Ekim 1988 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Ekin Ataizi, ilkokul ve lise eğitimini Adana’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2012 senesinde Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Ekin Ataizi, ayrıca oyunculuk eğitimlerini de Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. Ekin Ataizi bunun yanı sıra sporlar da ilgilenmektedir ve iyi bir binici ve yüzücüdür. İlk oyunculuk deneyimini Beni Bırakma adlı dizi ile yaşayan Ekin Ataizi, sonrasında Acemi Anneler ve Sevdim Seni Bir Kere gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu Ekin Ataizi, öte yandan Teşkilat ve 7 Melek gibi projelerde de rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • 7 Melek (Sinema Filmi 2022)
  • Teşkilat (Hemşire, TV Dizisi 2021-2022)
  • Acemi Anneler (Sumru, TV Dizisi 2021)
  • Sevdim Seni Bir Kere (Satıcı Kadın, TV Dizisi 2020)
  • Beni Bırakma (Zilli Zeliha, TV Dizisi 2019)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ekin Ataizi, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ekin Ataizi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting