Biyografi

Ekin Soyak Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ekin Soyak’a Ne Oldu?

Ekin Soyak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ekin Soyak’tan söz edeceğiz.

Ekin Soyak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

13 Nisan 1997 tarihinde dünyaya gelen Ekin Soyak, Yetenek Sizsiniz adlı yarışmaya katılmış ve popüler olmuştur. Hatay’da yaşayan Ekin Soyak, YouTube’da paylaştığı videoları ile popüler olmayı başarmıştır. Instagram ve YouTube üzerinden paylaşımlarına devam eden Ekin Soyak’ın bu platformlar üzerinde yüz binlerce takipçisi bulunmaktadır.

Daha öncesinden komik ve mizahi amaçlı videolar çeken, telefon şakaları ve dolandırma videoları ile sık sık gündeme gelen Ekin Soyak, daha sonra da YouTube hesabındaki tüm videoalrı silmiştir. Instagram hesabından paylaştığı videolarda ise İslami değerlere önem vermeye başladığı görülmektedir. Gerçek yüzü, kız arkadaşı ile soyunma videosu ve ifşa videoları ile gündeme gelen Ekin Soyak’ın şu anda eski halinden eser yok.

Ekin Soyak ile İlgili Aramalar

Google’da Ekin Soyak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ekin soyak’ın gerçek yüzü Ekin soyak soyunma Ekin soyak yaş Ekin soyak ekşi EKİN SOYAK İFŞA Ekin Soyak VLOG Ekin Soyak ne oldu Ekin Soyak Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi