Biyografi

Elif Dilara Güneş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Elif Dilara Güneş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Dilara Güneş’ten söz edeceğiz.

Elif Dilara Güneş Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ocak 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Elif Dilara Güneş, lisans eğitimini İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Koca Koca Yalanlar adlı dizide Pınar karakteri ile tanınan Elif Dilara Güneş, kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

Özellikle Koca Koca Yalanlar adlı dizide canlandırdığı Pınar karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Elif Dilara Güneş, 1.65 boyundadır ve 48 kilodur. Öte yandan güzel oyuncu Oğlak burcudur.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi?

Lisans eğitimini İstanbul’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlayan Elif Dilara Güneş’in doğum tarihi yukarıda da belirttiğimiz gibi 1 Ocak 1991’dir. Güneş, 2020 itibariyle 29 yaşındadır.

Elif Dilara Güneş ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Dilara Güneş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elif Dilara Güneş oynadığı diziler Elif Dilara Güneş Instagram Elif Dilara Güneş kaç Yaşında Elif Dilara Güneş Kimdir, elif dilara güneş kimdir nerelidir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds