Elif Gizem Aykul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Elif Gizem Aykul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Gizem Aykul’dan söz edeceğiz.

Elif Gizem Aykul Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  FOX TV Spikeri Gülbin Tosun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi imdir? Boyu? Kilosu?

17 Şubat 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Elif Gizem Aykul, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Bir Mucize Olsun ve İsimsizler adlı dizilerde görev alan Elif Gizem Aykul, oyunculuk kariyerine aktif olarak devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Elif Gizem Aykul, 1.65 cm boyundadır ve 52 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Erkan Kol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Instagram hesabındna da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Gizem Aykul hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Elif Gizem Aykul ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Gizem Aykul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elif Gizem Aykul SESLENDİRME Elif Gizem Aykul Kimdir Elif Gizem Aykul Instagram Elif Gizem Aykul dizileri Elif Gizem Aykul Elif ve Arkadaşları Elif Gizem Aykul Aslan Elif ve Arkadaşları seslendirme Elif Gizem Aykul oynadığı Diziler

İlginizi Çekebilir:  Sıla Özlem Önemli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara