Ekonomi

Enpara Kredi Erteleme Var mı?

Enpara kredi ve banka kartları, cepşube hatalarından önceki yazılarımızda detaylı bir şekilde bahsettik. Bu yazımızda ise enpara kredi erteleme imkanı veriyor mu? Sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız. Kredi ödemelerinizin düzensiz ve yapılandırma durumunda olmasının kredi notunuzu olumsuz etkilediğinden daha önce bahsetmiştik ve bu konuda bir çoğumuz bu konuda halihazırda bilgi sahibi.

İhtiyaç kredisi ya da başka türde bir kredi borcunuzu ödemede güçlük yaşadıysanız bunu direkt olarak erteleme seçeneği sunulmuyor. Enpara Finansbank kredi borcunu 3 aydan fazla geciktirdiyseniz bu noktada farklı bir alternatif karşımıza çıkıyor. Kredi borcunuzu yapılandırmak. Belirli bir faiz karşılığında daha uzun vadede daha ufak taksitlerle ödemeye başlayabilirsiniz. Bunun için enpara müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds