Biyografi

Erva Sude Dağlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Erva Sude Dağlı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Erva Sude Dağlı’dan söz edeceğiz.

Erva Sude Dağlı Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Eylül 2003 tarihinde dünyaya gelen Erva Sude Dağlı, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çekmiş ve tanınmıştır. Aynı zamanda eğitimine Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nde 12. sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aslen Manisalı olan Erva Sude Dağlı, aynı zamanda 2. sınıftan beridir voleybolla ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu

  • Erva Sude Dağlı 1.60 m boyundadır ve 50 kilodur.

Güzelliği sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Erva Su Dağlı, ayrıca gitara 2. sınıfta başlamıştır. Gitar kursuna hiç gitmediğini belirten Erva Sude Dağlı, 7. sınıfta iken YouTube kanalı açmaya karar vermiştir. Erva Sude Dağlı, beslenmesine çok dikkat etmediğini ve ayrıca hayatında kimsenin olmadığını belirtiyor.

Instagram hesabında (ervasudedagliii) 30 binden fazla takipçisi bulunan Erva Su Dağlı’nın ayrıca YouTube kanalında 20 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds