Eren Pekgöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eren Pekgöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eren Pekgöz’den söz edeceğiz.

Eren Pekgöz Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eren Pekgöz, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Krallar Kulübü, Yüksek Sosyete, Nolur Ayrılalım, Tatlı Bela gibi çeşitli dizi ve filmlerde oynamıştır. Başarılı oyuncu Eren Pekgöz, son olarak İncir Ağacı adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hüseyin Kabalak Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eren Pekgöz 1.78 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eren Pekgöz, oyunculuk çalışmalarına da devam ediyor. Başarılı oyuncu Eren Pekgöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Neşe Sapmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu Kaç?

Eren Pekgöz ile İlgili Aramalar

Google’da Eren Pekgöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eren pekgöz aslen nereli, eren pekgöz boyu kaç, eren pekgöz kilosu kaç, eren pekgöz kimdir nerelidir, eren pekgöz hangi dizilerde oynadı, eren pekgöz instagram hesabı, eren pekgöz boy-kilo.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Merve Deccaloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara