Spor

Erol Bulut iyi oynadıklarını söyledi

Blut, “İlk saniyeden son dakikaya kadar iyi bir kaliteye sahiptik. İyi bir takıma karşı oynadık. Çok dikkatli savunma yaptık. Yeterince gol pozisyonu bulduk ama yapamadık. Beraberlik diyebilirim” iki takım için de iyi bir sonuç. Kazanırsak daha mutlu olacağız. Brute, “Talihsiz bir sezon geçirdiler, ligi daha iyi bir noktada bitirebilirlerdi, ancak talihsiz şeyler yaşadılar.”

“Bu seriye devam edeceğiz”

Lider Trabzonspor’u konuk edecek olan Gaziantep FK’nın aklında galibiyetten başka bir şey yok. Antrenör Errol Blut, geçen hafta Kasım Paşa’nın kaybını telafi etmek istediklerini belirterek, “Sahada sadece bir maç kaybettik ve iyi oynadık. Terra Bouzon’u yenerek bunu taraftarlarımıza bağışlamasını diliyoruz. kendilerini,” dedi kendinden emin bir şekilde.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut’tan Kasımpaşa maçı öncesi transfer açıklaması!

Gaziantep FK Teknik Direktörü Errol Blut, takımın tarafbet antrenman öncesi basına açıklama yaptı. Cloud Talk’ta geçişten bahsederken elbette bu alanda da araştırmalarımız var. Ancak henüz netlik kazanmış değil” dedi.

Süper Lig’in 31. haftasında Kasım Paşa ile deplasmanda karşılaşacak olan Gaziantep FK Teknik Direktörü Errol Brut, Cumartesi günü yapılacak antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Errol Blut, milli molada Galatasaray’a karşı aldıkları üç puandan memnun olduklarını ancak önceki maçlarda da iyi olduklarını söyledi.

Takımın son haftalarda fileleri kaçırması nedeniyle puanlar düştüklerini söyleyen Blut, “Kasımpaşa’da iyi oynamamız ve gol atmamız gerekiyor. Yok olmamıza rağmen arkadaşlarımıza rağmen ulaşmak istiyoruz. Golü “Kim gitti” dedi. milli takım. Yine hasta ve sakat futbolcularımız var. Asla bahane üretmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.