Biyografi

Esma Soysal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Esma Soysal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve televizyon ünlülerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esma Soysal’dan söz edeceğiz.

Esma Soysal Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Esma Soysal, aslen Tokatlıdır. Yaşamıma ise İstanbul’da devam etmektedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Esma Soysal, ayrıca Ayça Kuru Akademi ve Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde özel oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuk deneyimine Kurtlar Vadisi isimli dizide başlayan Esma Soysal, ardından da Adını Sen Koy isimli dizide oynamıştır. Film kariyerine ise Üç Harfliler: Beddua ile başlamıştır.

Savaşçı isimli dizide Başak Astsubay rolünü oynayan Esma Soysal, ayrıca Tuğçe Tayfur’un (Ferdi Tayfur’un kızı) Sevmesin Beni adlı şarkısının klibinde rol almıştır. Çeşitli haber sitelerine göre Oğuzhan Uğur’un sevgilisidir ancak bu iddia net değildir.

Boyu & Kilosu & Burcu

  • Esma Soysal 1.78 boyundadır ve 55 kilodur. Ayrıca yay burcudur.

Kurtlar Vadisi’nde hangi rolde oynadığı bilinmiyor. Doğum tarihi 18 Aralık 1996’dır. Şu anda 23 yaşında olan güzel oyuncu kısa bir süre sonra 24 yaşında olacaktır. Öte yandan Instagram’da da paylaşımlarına devam eden Esma Soysal’ın bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Esma Soysal ile İlgili Aramalar

Google’da Esma Soysal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Esma soysal Instagram Esma Soysal Kurtlar Vadisi Esma Soysal Sevgilisi Esma Soysal Boyu Esma Soysal boy Esma Soysal Oynadığı Diziler Esma Soysal Kurtlar Vadisi rolü Esma Soysal Savaşçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.