Biyografi

Esra Yaşar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Esra Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esra Yaşar’dan söz edeceğiz.

Esra Yaşar Kimdir?

  • Oyuncu.

1985 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Esra Yaşar, oyunculuk kariyerine Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda başladı. Sonrasında yüksek lisans eğitimini de Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok tiyatro oyununda rol alan Esra Yaşar, ayrıca Elimi Bırakma adlı dizide de Melek karakterine hayat vermiştir.

Esra Yaşar

Bazı Tiyatro Oyunları

  • Dogville / Vera – 2018 
  • Aile Sırları / Oyuncu – 2018    
  • Jan Dark / Oyuncu – 2017       
  • Sultan ve Ozan / Oyuncu – 2015         
  • Werther&Lotte / Oyuncu – 2014        

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esra Yaşar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esra Yaşar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kaynak:

biliyo.org, erişim tarihi: 10 Aralık 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds