Biyografi

Eun Ji-won Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Eun Ji-won kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Eun Ji-won’dan söz edeceğiz.

Eun Ji-won Kimdir?

  • Şarkıcı

Eun Ji-won 8 Haziran 1978 yılında güney körede dünyaya gelmiştir. Boyu 175 cm olan sanatçının kilosu bilinmemektedir. Yetkinliklerinin arasında, rapçılık, sunuculuk, dans ve şarkı söyleme yetenekleri vardır. Eun güney körenin ilk grubu olan SechsKies’in lideriydi. Grup 2000 yılında dağıldığında sanatçı solo kariyerine 2001 yılında adım atmıştır. Eun Ji-won asla yaşlanmayan adı altında TMI News’in yaptığı listenin en üst sırasındadır. Başarılı sanatçı ilerleyen yaşına rağmen kendisinden yaşça çok daha genç olan rolleri canlandırmasına rağmen bu izleyenler tarafından anlaşılmamaktadır. Sanatçı günümüzde daha çok oyunculuğa ağırlık vermektedir, neredeyse her yıl bir proje içerisindedir. Sanatçı 2010 yılında Lee Soo Yeon isimli bir kadınla evlenmişti, iki yıl süren birliktelikleri 2012 yılında bitmiştir. Daha sonra adı Sandra Park ile anılmıştır.

Eun Ji-won Kimdir
Eun Ji-won Bilgileri
Doğum Tarihi8 Haziran 1978
MeslekŞarkıcı
ÜlkeSouth Korea
Boy1.75
Yaş43
Burçİkizler

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Eun Ji-won, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eun Ji-won hakkında merak edilen anne babasının adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.