Sağlık

Expigment Sivilce Yapar mı?

Expigment sivilce yapmaz. Bu krem sivilce  sonrası ciltte oluşan lekelerin tedavisinde kullanılmaktadır. Hastalarda sivilce oluşmasına neden olmaz. Bir ciltte sivilce oluşması için cildin yağlı bir  tipte olması ve gözeneklerinin kapalı olması gerekmektedir. Ancak Expigment krem kullananların ciltlerinde yağlılık gözlenmez. Ayrı cildin üst tabakasının soyulmasını sağladığı için gözenekleri tıkamaz.

Expigment krem kullandıktan sonra sivilce oluşumu gözleyen kişiler doktorları ile konuşmalıdır. Bu sivilcelerin oluşmasına neden olan  başka bir ürün ya da rahatsızlıktır. Doktorun yaptığı testler sonucunda gerekli tedaviye başlanacaktır.

Expigment krem yalnızca leke tedavisinde kullanılmaktadır. Bu ürün açık yaralarda ve sivilcelerde kullanılmamaktadır. Ürünün kullanılabilmesi için yaraların iyileşmesi ve sivilcelerin yok olması gerekmektedir. Aksi bir durumda ciltte tahrişe neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi